o nas

ZeilendeSchepen.nl jest niezależną agencją zajmującą się rezerwacją statków czarterowych. Mamy największy wybór statków w całym kraju i dlatego możemy zaoferować najbardziej odpowiedni statek dla każdego zamówienia. Dokonując rezerwacji u nas, płacisz taką samą stałą cenę jak w innych miejscach. W towarzystwie najlepszych porad. Z naszymi pracownikami można kontaktować się telefonicznie codziennie od 8.30 do 17.00. Chętnie pomogą Ci swoją wiedzą zawodową w poszukiwaniu odpowiedniego statku i chętnie poinformują Cię o wielu możliwościach.

ZeilendeSchepen.nl jest spółką zależną Slaapschepen BV. Firma powstała 19 lat temu we Franeker i przez lata stała się silnym, niezawodnym partnerem w świecie czarterowym. Od 2018 roku biuro mieści się pod adresem Tsjaerderdyk 36 w Wirdum.

Chcielibyśmy się przedstawić Państwu:

Mark Jongedijk, dyrektor zarządzający
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, wypoczynek sprzedaży
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, sprzedaż czasu wolnego
martina@slaapschepen.nl

Marlous Stock, sprzedaż
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operacje
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, księgowość
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, tworzenie stron internetowych
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / menedżer treści
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Rampa rozlewnicza 3b
8912 AL Leeuwarden

Telefon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl