0517 20 10 23

o nas

ZeilendeSchepen.nl jest niezależną agencją rezerwacji statków czarterowych. Dysponujemy największą dostawą statków na terenie całego kraju i dlatego możemy zaoferować najbardziej odpowiednie naczynie na każde życzenie. Jeśli dokonujesz rezerwacji u nas, płacisz tę samą stałą cenę, co gdzie indziej. Towarzyszy najlepsza rada. Nasi pracownicy są dostępni codziennie przez telefon od 8.30 do 17.00. Chętnie pomogą Ci w zdobyciu fachowej wiedzy w znalezieniu odpowiedniego statku i chętnie poinformują Cię o wielu możliwościach.

ZeilendeSchepen.nl jest spółką zależną Slaapschepen BV. Firma rozpoczęła 15 lata temu w firmie Franeker i przez lata stała się silnym, niezawodnym partnerem w świecie czarterowym. Od 2018 biuro znajduje się w Tsjaerderdyk 36 w Wirdum.

Chcielibyśmy się przedstawić Państwu:

Mark Jongedijk, dyrektor zarządzający
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, wypoczynek sprzedaży
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, czas wolny od sprzedaży
ingrid@slaapschepen.nl

Marlous Stock, sprzedaż
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simons, sprzedaż
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, księgowość
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, tworzenie stron internetowych
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / zarządzanie treścią
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Tsjaerderdyk 36
9088 CC Wirdum

Telefon 0517 - 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl